Szukaj

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) od 1 września br. realizuje projekt pn. „Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020).

W ramach projektu PSONI pełni rolę Inkubatora Innowacji Społecznych, którego zadaniem jest wyszukanie potencjalnych innowatorów w obszarze usług opiekuńczych dla osób z niepełnosprawnościami, dotarcie do nich, oraz zachęcenie do udziału w projekcie a także udzielenie im wsparcia merytorycznego i organizacyjno-technicznego.

W dniu 19 września 2016 r. ogłoszony został otwarty konkurs dla innowatorów. PSONI zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych dla innowatorów. W październiku w każdym województwie odbędzie się spotkanie, na którym będzie możliwość zapoznania się ze szczegółami aplikowania o granty oraz skonsultowania swoich pomysłów w obszarze merytorycznym konkursu. Harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie internetowej projektu www.innowacje.psoni.org.pl .

W województwie pomorskim spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu
06 października  r. w godzinach 10.00-16.00 w sali 107 w Urzędzie Miejskim przy ul. Nowe Ogrody 8/12  w Gdańsku.

W województwie pomorskim spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu   06  października  r. w godzinach 10.00-16.00 w sali 107 w Urzędzie Miejskim przy ul. Nowe Ogrody 8/12  w Gdańsku.

 

 

Adres

Nasz adres:

Gdańsk, ul. Jagiellońska 11

Nr tel.:
E-mail:

-

Zaplanuj moją trasę
Skip to content