Szukaj

Oferta jest skierowana do:

– rodziców i opiekunów doświadczających trudności wychowawczych z dziećmi i młodzieżą, którzy chcą uzyskać wskazówki, zmienić swoje podejście do dziecka, doskonalić swoje kompetencje wychowawcze, ogarnąć swoje emocje

– studentów, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej, borykają się z trudnymi emocjami, chcą o tym porozmawiać z psychologiem i zastanowić się, co dalej robić, żeby rozwiązać swój problem

– młodzież eksperymentującą ze środkami psychoaktywnymi, która chce zastanowić się nad tym, czy „moje działania są dla mnie bezpieczne”

– mieszkańców Gdańska, którzy chcą rozwikłać trudny problem uzależnienia lub borykania się z przemocą i uzyskać informację- co dalej robić?

W ramach Poradni funkcjonuje:

– „Szkoła dla Rodziców i wychowawców”

– Międzyuczelniany Punkt Konsultacyjny

– Program „FreD goes net”

– NETporadnia  (facebook.com/netporadnia

– Niebieska Linia

– Pomarańczowa Linia

– superwizje grupowe dla profesjonalistów

W godzinach funkcjonowania poradni można umówić się ma spotkanie indywidualne, można też uzyskać poradę telefonicznie lub przez Internet.

Od 13 września prowadzone będą zajęcia „Szkoła dla Rodzica Nastolatka” dla tych rodziców, któzy ukończuli I poziom szkolenia. Zgłoszenia do 9 września, do uczestnictwa zapraszani są i rodzice i dzieci. Osoba kontaktowa: Małgorzata Mont, nr tel. 502 430 755, 58 320 44 04.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 15:00

Wtorek

08:00 - 15:00

Środa

08:00 - 15:00

Czwartek

08:00 - 15:00

Piątek

08:00 - 15:00

Sobota

-

Niedziela

-

Zaplanuj moją trasę